  2. NEO 50A G5 I5-13420H/23.8FHD/16GB/256SSD/W11P/3OS
1/0
Lenovo
NEO 50A G5 I5-13420H/23.8FHD/16GB/256SSD/W11P/3OS
1/0
Lenovo
2kauppaa
Ladataan...
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 - all-in-one Core i5 13420H 2.1 GHz - 16 GB - SSD 256 GB - LED 23.8" - NordicIlmainen toimitus, 5 päivää
Ladataan...
Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5 - all-in-one Core i5 13420H 2.1 GHz - 16 GB - SSD 256 GB - LED 23.8" - Nordic