24B2G5301/00 Monitor 23.8in FHD
1/0
Philips
1/0
Philips
Ladataan...
Philips 5000 series 24B2G5301/00, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 pikseliä, Full HD, LCD, 4 ms, Musta
Ladataan...
24" Philips 5000 Series 24B2G5301 - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS - KVM switch
Ilmainen toimitus, 5 päivää