  2. 24" Samsung ViewFinity S6 S24D604UAU
1/0
Samsung
24" Samsung ViewFinity S6 S24D604UAU
1/0
Samsung
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
Samsung S24D604UAU, 61 cm (24"), 2560 x 1440 pikseliä, Quad HD, LED, 5 ms, Musta (LS24D604UAUXEN)
24" Samsung ViewFinity S6 S24D604UAU - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switchIlmainen toimitus, 5 päivää
24" Samsung ViewFinity S6 S24D604UAU - 2560x1440 (QHD) - 100Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch