VA34VCPSR 34" CURVED UWQHD VA/DP/HDMI/USB-C(96W)/RJ45
ASUS LCD ASUS 34"" VA34VCPSR 1500R Curved 3440x1440p VA 100Hz 96W USB-C PD, RJ45, Ergonomic Design (90LM08JJ-B02170)
Hintakehitys
Ei hintahistoriaa saatavilla
Tuotetiedot