S32D800U 32" 16:9 3840X2160 IPS, 5MS, 350NITS, 60H
1/0
Samsung
S32D800U 32" 16:9 3840X2160 IPS, 5MS, 350NITS, 60HZ, HDR10, SRGB 99%, HAS/SWIVEL/PIVOT/TILT, HDMI/DP/USB-C (90W),LAN, USB3 HUB, KVM SWITCH, VE
1/0
Samsung
Ladataan...
32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UBU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C - KVM switch
Ilmainen toimitus, 5 päivää
Ladataan...
Ilmainen toimitus, 5 päivää
SAMSUNG – 32" 16:9 3840x2160 60Hz HDMI (LS32D800UBUXEN)