  2. 32" Samsung S32DM700UU - 3840x2160 - 60Hz - VA - 6
1/0
Samsung
32" Samsung S32DM700UU - 3840x2160 - 60Hz - VA - 65W USB-C
1/0
Samsung
2kauppaa
Ladataan...
32" Samsung M70D Series S32DM700UU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 65W USB-CIlmainen toimitus, 5 päivää
Ladataan...
32" Samsung M70D Series S32DM700UU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 65W USB-C
Samsung M70D, 81,3 cm (32"), 3840 x 2160 pikseliä, 4K Ultra HD, LED, 4 ms, Musta (LS32DM700UUXEN)