ASUS LCD 32" PA32UCXR 4K 3840x2160p Mini LED 60Hz 97% DCI-P3 Thunderbolt 4 90W PD DisplayHDR 1400 (90LM03H0-B01K70)
Asus
Ei hintahistoriaa saatavilla