S32D800U 32" 16:9 3840X2160 VA, 5MS, 350NITS, 60HZ
1/0
Samsung
S32D800U 32" 16:9 3840X2160 VA, 5MS, 350NITS, 60HZ, HDR10, SRGB 99%, HAS/SWIVEL/PIVOT/TILT, HDMI/DP/USB-C (90W),LAN, USB3 HUB, KVM SWITCH, VES
1/0
Samsung
Ladataan...
Samsung S80UD, 81,3 cm (32"), 3840 x 2160 pikseliä, 4K Ultra HD, LCD, 5 ms, Musta (LS32D800UAUXEN)
Ladataan...
32" Samsung ViewFinity S8 S32D800UAU - 3840x2160 (4K) - 60Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch
Ilmainen toimitus, 5 päivää