34" ASUS ProArt PA34VCNV - 3440x1440 - 60Hz - IPS
ASUS ProArt PA34VCNV - LED-skärm - böjd - 34,1" - 3440 x 1440 UWQHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - högtalare - svart, Produktbeskrivning ASUS ProArt PA34VCNV - LED-skärm - böjd - 34,1" - HDR, Enhetstyp LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 34,1", Energiklass Klass E, Böjd skärm Ja, Har USB 3.0/USB-C-hubb, Panel typ IPS, Bildförhållande 21:9, Standardupplösning UWQHD 3440 x 1440 vid 60 Hz, Pixelpitch 0,2325 mm, Ljusstyrka 300 cd/m², Kontrastförhållande 1000:1, HDR-kompatibel HDR10, Svarstid 5 ms (grå-till-grå), Färgstöd 1,07 miljarder färger, Färgspektrum 100 % sRGB, Ingångskontakter 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C, Justeringar för displayposition Höjd, vridbar, tilt, Skärmbeläggning Bländfri, Spänning AC 100-240 V (50/60 Hz), Färg Svart, Mått (B x D x H) - med stativ 81,72 cm x 24 cm x 56,92 cm, Vikt 10,8 kg, Miljöstandarder ENERGY STAR-kvalificerad EPEAT Silver, Överensstämmelsestandarder VCCI, BSMI, ICES-003, CB, CCC, DOC, PSB, FCC, RoHS, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, J-MOSS, E-Standby, CEC, UkrSEPRO, KC, ERP, CECP , CEL, RCM, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, CU, TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, HF, Ukraine Energy Label, UL/cUL, TUV-GS, TUV-Ergo.
Hintakehitys
Ei hintahistoriaa saatavilla
Tuotetiedot