S34C652 34" 21:9 CURVED (1000R) 3440X1440 VA-LED, 5MS, 100HZ, HDR10, DP/HDMI/USB TYPE-C (90W), LAN, HAS, SPEAKER (LS34A650UBUXEN)
1/0
Samsung
3kauppaa
Ladataan...
34" Samsung ViewFinity S6 - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 90W USB-C - CurvedIlmainen toimitus, 5 päivää
Ladataan...
34" Samsung ViewFinity S6 - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 90W USB-C - Curved
Samsung S65UC, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 pikseliä, UltraWide Quad HD, LCD, 5 ms, Musta (LS34C652UAUXEN)
Samsung S65UC Curved Gaming Monitor 34" UltraWide Quad HD LCD BlackToimitus 12.16€ , 6 päivää
Samsung S65UC Curved Gaming Monitor 34" UltraWide Quad HD LCD Black