40" Philips 40B1U5601H - 5000 Sarja - LED monitor - 40" - HDR
Produktbeskrivning Philips 40B1U5601H - 5000-serien - LED-skärm - 40" - HDR, Enhetstyp LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - 40", Energiklass Klass G, Strömförbrukning (På-läge) 40,2 W, Seriell anslutning Ja, Funktioner KVM-switch, Gigabit Ethernet-nätverksadapter, USB 3.2 Gen 2-hubb, webbkamera, USB PD 100 Watt, Paneltyp IPS, Bildförhållande 21:9, Standardupplösning UWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz), Pixelavstånd 0,26925 mm, Ljusstyrka 300 cd/m², Kontrastförhållande 1200:1 / 50000000:1 (dynamisk), HDR-kapabel HDR10, Svarstid 4 ms (grå-till-grå), Färgstöd 16,7 miljoner färger (8-bitars), Färgspektrum 102% NTSC (CIE 1976), 121% sRGB (CIE 1931), Ingångskontakter HDMI, DisplayPort, 2xUSB-C, Inbyggt Ethernet Ja, Ljudingång Mikrofon, Inbyggd webbkamera 5 Megapixel, Justering av skärmens position Höjd, vridbar, lutande, Skärmbeläggning Antireflex, 3H Hard Coating, Dis 25, Spänning AC 100-240 V (50/60 Hz), Färg Svart, Mått (B x D x H) - med stativ (högsta position) 94,4 cm x 28 cm x 62,8 cm, Vikt 14,12 kg, Miljöstandarder TCO Certified Edge Displays, TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR-godkänd, Standarder för överensstämmelse Plug and Play, FCC klass B-certifierad, TUV GS, ICES-003, SEMKO, CB, TUV Ergo, DDC/CI, cETLus, CU-EAC, BFR-fri, HDCP 2.2, HDCP 1.4, USB Power Delivery 3.0, PVC-fri, kvicksilverfri, EAEU RoHS.
Hintakehitys
Ei hintahistoriaa saatavilla
Tuotetiedot