PROART PA32UCR-K 32" UHD IPS/DP/HDMI/USB-C(80W)
ASUS ProArt Display PA32UCR-K Professional Monitor 32inch IPS 4K UHD 1000nits HDR-10 HLG HDMI (90LM03H3-B02370)
Hintakehitys
Ei hintahistoriaa saatavilla
Tuotetiedot