Pluginmottagare På/Av 2300W MYCR-2300
MYCR-2300 Plug-in På/Av, 1-pack, Plug-in mottagare På/Av. Fungerar med System Nexas fjärrkontroller och sändare. Systemet är självlärande vilket ger en mycket enkel och flexibel installation och full kompatibilitet med övriga produkter i System Nexa. Kan kompletteras med olika System Nexa-produkter, exempelvis skymningsrelän och rörelsevakter för automatiska funktioner. - Smart Mode-kompatibel, - Enkel installation, - Upp till 30 meter räckvidd, - Kompatibla med Nexa Bridge och Nexa HUB, Smart mode-funktion, Med enheter som har stöd för ”Smart Mode” kan du spara upp till 3 olika favoritscenarion som enkelt aktiveras med en Nexa ”Smart Mode” sändare. Teknisk data, Strömkälla: 220–240 VAC~50Hz, Max. last: 2300 W Glödljus/Halogen, 250 W LED/Lågenergi, Frekvens: System Nexa (433,92 MHz), Räckvidd: Upp till 30 m, Minnesplatser: 32, Egenförbrukning: IP-klassificering: För inomhusbruk, Mått Ø x H: 48 x 50 mm, Produktdokument.
1kauppa
Hintakehitys
Ei hintahistoriaa saatavilla
Tuotetiedot