31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - QD-OLED - 90W USB-C
ASUS ROG Swift OLED PG32UCDM 32" -pelin�ytt� (90LM09T0-B01370)
Hintakehitys
Ei hintahistoriaa saatavilla
Tuotetiedot