- PowerWalker Basic VI SB - 850VA/480W - Line Inte
1/0
Bluewalker
- PowerWalker Basic VI SB - 850VA/480W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker Basic VI 850 SB, Linjainteraktiivinen, 0,85 kVA, 480 W, 162 V, 290 V, 50/60 Hz (10121067)
Ladataan...