- PowerWalker VI SHL - 850VA/480W - Line Interacti
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI SHL - 850VA/480W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
Ladataan...
BlueWalker 10120092 - PowerWalker VI SHL - 850VA/480W - Line Interactive UPS
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VI 850SE LCD/IEC, Linjainteraktiivinen, 0,85 kVA, 480 W, Sini, 170 V, 280 V (10120092)