  2. Inverter 5000 PWM 5000VA/5000W
1/0
Powerwalker
Inverter 5000 PWM 5000VA/5000W
1/0
Powerwalker
Inverter 5000 PWM 5000VA/5000W
1kauppa
Ladataan...
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker Inverter 5000 PWM, Linjainteraktiivinen, 5 kVA, 5000 W, Pure sine, 90 V, 280 V (10120225)