  2. Inverter 650 SW 650VA/325W
1/0
Powerwalker
Inverter 650 SW 650VA/325W
1/0
Powerwalker
Inverter 650 SW 650VA/325W
1kauppa
Ladataan...
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker Inverter 650 SW, Valmiustila (ilman yhteyttä), 0,65 kVA, 325 W, Sini, 100 V, 280 V (10120220)