  2. Charger EC240-12A
1/0
Powerwalker
Charger EC240-12A
1/0
Powerwalker
Charger EC240-12A
1kauppa
Ladataan...
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker EC240 - 12A, 2600 W, 50 Hz, 45 dB, Musta, 0 - 40 °C, -15 - 60 °C (10136007)