- PowerWalker VFI TG - 3000VA/2700W - On-Line UPS
1/0
Bluewalker
1/0
Bluewalker
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VFI 3000 TG, Taajuuden kaksoismuunnos (verkossa), 3 kVA, 2700 W, 80 V, 300 V, 40 - 70 Hz (10122043)
Ladataan...