- PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS
1/0
Bluewalker
Ladataan...
BlueWalker 10122199 - PowerWalker VFI ICR IoT - 3000VA/3000W - On-Line UPS
Ilmainen toimitus, 5 päivää
Ladataan...
Ilmainen toimitus, 5 päivää
Bluewalker – PowerWalker VFI 3000 ICR IoT, Taajuuden kaksoismuunnos (verkossa), 3 kVA, 3000 W, Pure sine, 160 V, 300 V (10122199)