  2. - PowerWalker VFI ICR IoT - 1500VA/1500W - On-Line
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VFI ICR IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VFI 1500 ICR IoT, Taajuuden kaksoismuunnos (verkossa), 1,5 kVA, 1500 W, Sini, 110 V, 300 V (10122197)