  2. - PowerWalker VFI IoT - 3000VA/3000W - Double Conv
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VFI IoT - 3000VA/3000W - Double Conversion Online UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10122195 - PowerWalker VFI IoT - 3000VA/3000W - Double Conversion Online UPS
Bluewalker – PowerWalker VFI 3000 ICT IoT, Taajuuden kaksoismuunnos (verkossa), 3 kVA, 3000 W, Pure sine, 160 V, 300 V (10122195)