- PowerWalker VFI AT - 1000VA/900W - On-Line UPS
1/0
Bluewalker
1/0
Bluewalker
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VFI 1000 AT, Taajuuden kaksoismuunnos (verkossa), 1 kVA, 900 W, Pure sine, 80 V, 300 V (10122180)
Ladataan...