  2. - PowerWalker VI RLP - 2000VA/1800W - Line Interac
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI RLP - 2000VA/1800W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VI 2000 RLP, Linjainteraktiivinen, 2 kVA, 1800 W, Pure sine, 165 V, 290 V (10121192)