  2. - PowerWalker VI SHL - 850VA/480W - Line Interacti
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI SHL - 850VA/480W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10121001 - PowerWalker VI SHL - 850VA/480W - Line Interactive UPS
Bluewalker – PowerWalker VI 850 SHL FR, Linjainteraktiivinen, 0,85 kVA, 480 W, 162 V, 290 V, 50/60 Hz (10121001)