  2. - PowerWalker Basic VI STL - 1000VA/600W - Line In
1/0
Bluewalker
- PowerWalker Basic VI STL - 1000VA/600W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10121080 - PowerWalker Basic VI STL - 1000VA/600W - Line Interactive UPS
Bluewalker – PowerWalker VI 1000 STL, Linjainteraktiivinen, 1 kVA, 600 W, Sini, 162 V, 290 V (10121080)