  2. - PowerWalker VI GXB - 1500VA/900W - Line Interact
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI GXB - 1500VA/900W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10121175 - PowerWalker VI GXB - 1500VA/900W - Line Interactive UPS
Bluewalker – PowerWalker VI 1500 GXB, Linjainteraktiivinen, 1,5 kVA, 900 W, Pure sine, 162 V, 290 V (10121175)