  2. - PowerWalker VI SCL - 3000VA/1800W - Line Interac
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI SCL - 3000VA/1800W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10121144 - PowerWalker VI SCL - 3000VA/1800W - Line Interactive UPS
Bluewalker – PowerWalker VI 3000 SCL, Linjainteraktiivinen, 3 kVA, 1800 W, Sini, 162 V, 290 V (10121144)