  2. - PowerWalker VI SCL - 600VA/360W - Line Interacti
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI SCL - 600VA/360W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10121139 - PowerWalker VI SCL - 600VA/360W - Line Interactive UPS
Bluewalker – PowerWalker VI 600 SCL, Linjainteraktiivinen, 0,6 kVA, 360 W, Sini, 162 V, 290 V (10121139)