  2. - PowerWalker VI RLE - 2200VA/1320W - Line Interac
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI RLE - 2200VA/1320W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10121100 - PowerWalker VI RLE - 2200VA/1320W - Line Interactive UPS
Bluewalker – PowerWalker VI 2200 RLE, Linjainteraktiivinen, 2,2 kVA, 1320 W, 165 V, 290 V, 45/55 Hz (10121100)