- PowerWalker VI LCD - 850VA/480W - Line Interacti
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI LCD - 850VA/480W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VI 850 LCD, Linjainteraktiivinen, 0,85 kVA, 480 W, 162 V, 290 V, 50/60 Hz (10120017)
Ladataan...