  2. - PowerWalker VI RT HID - 2000VA/1800W - Line Inte
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI RT HID - 2000VA/1800W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10120028 - PowerWalker VI RT HID - 2000VA/1800W - Line Interactive UPS
Bluewalker – PowerWalker VI 2000RT LCD, 2 kVA, 1800 W, 154 V, 288 V, 50/60 Hz, 220 V (10120028)