- PowerWalker VI SH - 650VA/360W - Line Interactiv
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI SH - 650VA/360W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
Ladataan...
BlueWalker 10120048 - PowerWalker VI SH - 650VA/360W - Line Interactive UPS
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VI 650 SE, Linjainteraktiivinen, 0,65 kVA, 360 W, 170 V, 280 V, 220 V (10120048)