  2. - PowerWalker VI SHL - 2200VA/1200W - Line Interac
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI SHL - 2200VA/1200W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VI 2200 SHL Schuko, Linjainteraktiivinen, 2,2 kVA, 1200 W, 170 V, 280 V, 50/60 Hz (10120098)