  2. - PowerWalker VI R1U - 500VA/300W - Line Interacti
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI R1U - 500VA/300W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
BlueWalker 10121047 - PowerWalker VI R1U - 500VA/300W - Line Interactive UPS
Bluewalker – PowerWalker VI 500 R1U, Linjainteraktiivinen, 0,5 kVA, 300 W, Sini, 165 V, 290 V (10121047)