  2. - PowerWalker VI R1U - 750VA/450W - Line Interacti
1/0
Bluewalker
- PowerWalker VI R1U - 750VA/450W - Line Interactive UPS
1/0
Bluewalker
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
Bluewalker – PowerWalker VI 750 R1U, Linjainteraktiivinen, 0,75 kVA, 450 W, Sini, 165 V, 290 V (10121048)