10BDL3351T 10" MULTITOUCH DISPLAY WXGA POE ANDROID 13 SOC (10BDL3351T/00)
1/0
Philips
2kauppaa
Ladataan...
Philips 10BDL3351T 10" Class (10.1" viewable) LED-backlit LCD display - HD - for digital signage / interactive communicationIlmainen toimitus, 5 päivää
Ladataan...
Philips 10BDL3351T 10" Class (10.1" viewable) LED-backlit LCD display - HD - for digital signage / interactive communication
PHILIPS 10BDL3351T 10” P-CAP, ANDROID 13, POE, WIFI (10BDL3351T/00)Toimitus 4.9€ , 4-7 päivää
PHILIPS 10BDL3351T 10” P-CAP, ANDROID 13, POE, WIFI (10BDL3351T/00)