10BDL5051T 10" MULTITOUCH DISPLAY WXGA POE ANDROID 13 SOC CAMERA NFC (10BDL5051T/00)
1/0
Philips
2kauppaa
Ladataan...
Ladataan...
PHILIPS 10BDL5051T 10” P-CAP, ANDROID 13, POE, WIFI, NFC, LED BARS, CAMERA (10BDL5051T/00)
Philips 10BDL5051T 10" Class (10.1" viewable) LED-backlit LCD display - HD - for digital signage / interactive communicationIlmainen toimitus, 5 päivää
Philips 10BDL5051T 10" Class (10.1" viewable) LED-backlit LCD display - HD - for digital signage / interactive communication